Bytový dom v Dežericiach

Spoločnosť Oravex Slovakia postavila bytový dom v obci Dežerice. Momentálne sú v ponuke na odpredaj skolaudované dvojizbové a jednoizbové byty.

  • Bytový dom je dispozične riešený do štyroch podlaží. Prvé dve podlažia pozostávajú z jednoizbových a dvojizbových bytov. Pre tretie a štvrté podlažie si developer pripravil možnosť nadštandardne osloviť budúcich majiteľov bytov. Dáva im možnosť zmeny dispozičného riešenia jednotlivých bytov podľa vlastnej predstavy. Chcete mať veľkú kuchyňu alebo ešte väčšiu spálňu? Nie je problém, práve tieto predstavy si možete zrealizovať na svojom novom byte. Do popredia chceme uviesť, že developer pre majiteľov bytov prípravil možnosť významnej úspory. Každý byt napojil aj úžitkovou vodou, ktorá je pre majiteľov úplne zdarma.
  • V prípade, že chcete kúpu bytu financovať formou úveru, naša spoločnosť je pripravená vám aj pri tejto voľbe pomocť a zjednodušiť potrebné formality.
  • Naše krédo je maximálna spokojnosť nášho zákazníka a preto aj týmto spôsobom chceme prispieť k jeho maximálnemu pohodliu a úžitku.


Dispozičné riešenia

 
  • Bytový dom je situovaný v centre obce Dežerice, kde má v bezprostrednej blízkosti obchod, pohostinstvo, autobusové spojenie, obecný úrad a v blízkej budúcnosti aj reštauráciu. Obec Dežerice je vzdialená 5 km od okresného mesta Bánoviece nad Bebravou a 25 km od krajského mesta Trenčín. Počet obyvateľov obcei je 624. Pokiaľ máte záujem o bývanie mimo mesta v kľudnej lokalite a zároveň bezproblémové spojenie s mestom, obec Dežerice je tým ideálnym riešením.
  • Ak Vás zaujala takáto ponuka a chcete svoj vlastný byt podľa predstavy, kontaktujte nás.